Home > Nieuws > Nieuwsbericht
08-10-2020 Contactgegevens medewerkers NRK

Aandachtsgebied 

Naam 

E-mail en telefoonnummer 

Bureaumanagement
NRK bestuur
NRK Recycling
NRK Folie
NRK Verpakkingen
NRK Daklicht
Vekudak
NRK Ketenpartners RKI

 Yolanda Boeters 

 

 06 - 15 32 19 06

 boeters@nrk.nl 

 

Algemeen directeur
Perscontacten | woordvoering
Vekudak

 Harold de Graaf 

 06 - 11 10 77 03

 degraaf@nrk.nl

NRK Recycling
NRK Folie
NRK Flexibele Kunststoffen
NRK Daklicht


Thomas Hobé

 
 06 - 25 50 05 49

 hobe@nrk.nl

NRK PVT
NRK ketenpartners RKI
NRK Compoundeurs
Innovatie 

 Martin van Dord 

 06 - 23 42 65 93 

 vandord@nrk.nl 

BureauLeiding
NRK Verpakkingen
NRK Bouw
Stuurgroep PVC&Ketenbeheer

 Roger Loop 

 06 - 20 00 45 26

 loop@nrk.nl 

NRK Werkgevers
NVR TRA 

 Margo de Kort  

 06 - 23 98 27 70 

 dekort@nrk.nl 

Stoffenbeleid
REACH 

 Eline van Daatselaar 

06 - 13 96 13 08
vandaatselaar@nrk.nl

Communicatie en woordvoering

Max Meessen

 06- 21 66 68 59

 meessen@nrk.nl 

Bureaumanagement
NRK PVT
NRK Werkgevers
NRK Flexibele Kunststoffen
NRK Compoundeurs
NVR TRA
Stichting Bedrijfstakbureau

 Roxy Goudsmit

06- 21 66 83 83 
goudsmit@nrk.nl

Stybenex

 Rogier Goes

 06 - 10 97 58 26

 r.goes@stybenex.nl

Administratie NRK

 

 administratie@nrk.nl

 

​​​​​