Meeùs (an Aon Company) geeft tijdens de komende ESEF een vervolg aan de PVT Flashbijeenkomst van vorig jaar over calamiteiten. Tijdens de beurs zijn NRK-leden van harte uitgenodigd voor korte bijeenkomsten die in het teken staan van cybercrime.
Welke invloed heeft cybercrime op uw procesketen? De maakindustrie transformeert voortvarend in Smart Industry. Er ontstaan nieuwe kansen voor uw bedrijf en voor u als ondernemer. Ook risico’s veranderen mee. Denk hierbij aan verschillende vormen van cybercrime. Berichten over ransomware en DDoS-aanvallen zijn helaas aan de orde van de dag. Hoe zorgt u dat het productieproces binnen de hele keten betrouwbaar blijft en uw productie niet stil komt te liggen?
Geef u snel op voor een van de drie presentaties.
Tijdens de ESEF organiseert Meeùs samen met experts verschillende presentaties over cybercrime en risicomanagement. Wilt u een presentatie bijwonen? Wees er dan snel bij! Het aantal plaatsen is beperkt.
Aanmelden:
Wanneer u zich registreert voor een gratis toegangsbewijs voor de ESEF kunt u zich ook opgeven voor de presentaties.
De presentaties vinden plaats in de stand van Meeùs en Aon (03.C067).